Нещодавно Ані Лорак заявила про домагання з боку Костянтина Меладзе. Подія викликала серйозний суспільний резонанс.

Колишня дружина Валерія Меладзе, Ірина Меладзе, прокоментувала ситуацію. Вона зазначила, що не бачить в піднятій проблемі нічого нового, так як вона існує в шоу-бізнесі давно.

Однак ніяких підозр щодо брата чоловіка у неї не було. Більш того, діва завжди добре спілкувалася з Яною, дружиною Костянтина, яка ділилася з нею найпотаємнішим. Розмов про домагання ніколи не було.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

"Це огидно",-заступилася за Ані Лорак екс-дружина Валерія Меладзе. На її думку, слова співачки просто жахливі, а подібні питання не повинні залишатися без уваги. Також вона підкреслила, що в цій тематиці не варто ділити людей за гендерною ознакою, так як всі рівні.

Нагадаємо, не так давно Ані Лорак стала гостею програми "Доля людини". Вона розповіла Борису Корчевникову, що на початку 2000-х Костянтин Меладзе нібито пропонував їй і деяким колегам домогтися успіху в кар'єрі, вступивши з ним у зв'язок. Артистка стверджувала, що відмовилася від пропозиції.

Пізніше зірка сама спростувала власні слова і зазначила, що її неправильно зрозуміли, а композитор викликає у неї виключно повагу і теплі емоції. З якої причини "свідчення" Діви змінилися – невідомо нікому.