Кілька днів тому колись знаменита балерина вирушила в Астрахань, що в Росії. Про свої пригоди в цьому місті артистка звітує на сторінці в "Instagram".

Напередодні Анастасія знялася на тлі місцевого суду і розповіла про свою чергову перемогу. При цьому за зовнішнім виглядом і невиразною дикції артистки шанувальники зрозуміли, що Анастасія Волочкова вже не зовсім твереза і навіть забили тривогу в коментарях.

Тепер балерина виклала нове відео. Вона показала розкішний житловий комплекс "Вітрила", в якій їй належить частина квартир, і запропонувала фанатам задуматися про покупку цього житла. Для зв'язку Анастасія залишила контакти свого представника.

У коментарях підписники стали обговорювати пропозицію зірки. Хтось заявив, що Волочкова продає цю нерухомість вже багато років, але попиту на неї немає. Інші відзначили, що купувати таке житло не варто, інакше потім доведеться ходити по судах – мовляв, репутація балерини дуже до цього розташовує. Третє ж і зовсім найбільше зацікавило, чи встигла Волочкова протверезіти.

Фолловери написали:

"Протверезіла після ікорки Астраханської??" (Тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – Прима. ред.), "Дивіться, хто придбав або хоче придбати - Вас чекати будуть суди по виселенню(((", "Я куплю тільки за однієї умови... якщо Анастасеюшка зі мною на брудершафт вип'є і закусить огірком з ікрою ми будемо в мотлох)))))", "Коли ви говорите таке враження, що ви марите".