Аллі Пугачовій зараз 72 роки. Артистка дуже стежить за собою, але іноді трапляються не зовсім приємні інциденти.

Алла Борисівна прекрасно виглядає і намагається одягатися за останньою модою. Навіть зараз її підтягнута фігура дивує публіку. Примадонна не соромиться коротких суконь, що оголюють стрункі ноги, високих каблуків і найнесподіваніших зачісок. Однак іноді роки все-таки беруть своє, що лякає користувачів.

Так, в одному з фан-профілів Лізи Галкіної в "Instagram" з'явилося нове відео. На кадрах Алла Пугачова в світлому плащі, коротких шортах і білих кедах виходить з елітного авто. Однак раптом виявляється, що сама зірка зробити цього не може, її підтримують під руку і акуратно допомагають встати на ноги.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Багато користувачів просто ахнули. Ніхто не очікував такого від моложавої і жвавої Примадонни. "Мало не звалилася", "Не може вилізти, зате в шортах", "Ледве рухається", "Бідна, як же рухається важко", – помітили вони. Інші ж тут же виправдали кумира.

"Шикарна жінка! Чудова Алла", "Звичайно, в таку спеку всім погано. Людина у віці", "Як же хочеться, щоб вона завжди залишалася у формі і радувала сім'ю", "Просто богиня", – захопилися підписники профілю.

Вони відзначили, що для свого віку Алла Пугачова виглядає просто чудово, а тому всі звинувачення в цій ситуації недоречні.