Наташа Корольова поділилася новим відео, яке викликало неоднозначну реакцію шанувальників.

48-річна артистка опублікувала на своїй сторінці в "Instagram" веселий відеоролик. На кадрах видно, як співачка разом з командою свого нового проекту їде у відкритому автомобілі на відпочинок і весело співає. Наташа Корольова при цьому прекрасно виглядає, випромінює позитив і буквально світиться від щастя.

Однак далеко не всім сподобався занадто молодий вигляд співачки. Фанати Корольової звинуватили її в зловживанні фотошопом або фільтрами, а хтось і зовсім не впізнав популярну виконавицю.

Фолловери написали:

"Це хто? Я в шоці..." (Тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – ред.), "Це фотошоп або все ж операційне втручання? Зовсім інша", "Шикарний фотошоп", "Корольовою залишився тільки голос", "На Ані Лорак схожа. Не впізнати Наталію", "Стільки гриму або фотошопу... що не відразу впізнаєш...".

Втім, знайшлися у Наташі Корольової і захисники, які вважають, що жінка красива від природи, а не старіє вона тому, що займається спортом. Артистку назвали "запальничкою", похвалили за позитив і побажали відмінного відпочинку.