Онука відомої артистки Людмили Гурченко Олена Корольова поскаржилася на привида в заміському будинку бабусі. Спадкоємиця звернула увагу на дивні звуки на дачі.

Людмила Гурченко
Людмила Гурченко

Дівчина намагалася самостійно прогнати "полтергейста", окроплюючи будинок святою водою, але "таємничі кроки по сходах ночами" все одно не припинилися. Корольова спочатку вважала, що в будинку мешкає дух покійної власниці, але потім засумнівалася в цьому.

онука Людмили Гурченко
онука Людмили Гурченко

"Раніше в мою голову закрадалася думка, що на дачі живе дух самої бабусі. Але нещодавно я побувала на концерті співачки Емми М. Як виявилося, вона володіє екстрасенсорними здібностями. Так от, Емма мені сказала, що, швидше за все, бабуся до цього привида не має ніякого відношення, а насправді це дух когось із людей, які жили в будинку ще до того, як бабуся придбала цей будинок", — заявила вона.

онука Людмили Гурченко
онука Людмили Гурченко

Людмила Гурченко придбала заміський будинок в підмосковному селищі близько 20 років тому. У ньому досі зберігаються її особисті речі, і внучка знаменитості планує перетворити дачу в музей.

Також дівчина поскаржилася на те, що Прохор Шаляпін охолов до неї, тому що у нього в США є багата наречена Тетяна Девіс. Однак співачка-екстрасенс заспокоїла її, передбачивши швидке доленосне знайомство з іншим чоловіком.