Секс-скандал вокург братів Меладзе ніяк не вщухне. Раз по раз з'являються нові коментарі про те, що зіркові чоловіки схиляли своїх підопічних до інтиму.

Недавнє інтерв'ю Ані Лорак, де зірка заявила про кар'єрний занепад через відмову в близькості Костянтину Меладзе, посилило суспільне обурення. Нарешті, всю правду вирішила розповісти Анна Сєдокова.

Колишня солістка групи "ВІА Гра" запитала у шанувальників, чи готові вони дізнатися таємницю Валерія і Костянтина Меладзе. Ідея про те, щоб вивалити інтригуючі факти, прийшла до неї під час відпочинку під пальмами.

Підписники віддали голоси за те, щоб співачка поділилася з ними потаємними таємницями про зіркових братів. Тепер зацікавлений народ перевіряє нові публікації артистки і з нетерпінням чекає, коли там з'явиться пікантна інформація.

Нагадаємо, Валерій Меладзе заявляв, що цілувався з Анною Сєдоковою під час роботи багато років тому. У той час зірковий чоловік був одружений і боявся втратити сім'ю. Страсна сцена, за словами продюсера, відбулася на зйомках кліпу до треку "Я не можу без тебе".

Анна Седокова зізнавалася, що не пам'ятає такого роду близькості з наставником. Ймовірно, її образили слова продюсера про те, що вона поводилася фривольно.