Промоутер Олександр зробив сенсаційну заяву про сім'ю Максима Галкіна і Примадонни. Він упевнений, що зіркове подружжя приховує правду від шанувальників.

На думку інсайдера, для знаменитої пари найважче – це жити подвійним життям. Красива картинка в обнімку з дружиною і дітьми для ЗМІ і фанатів – всього лише прикриття для телеведучого, вважає Олександр.

Максим Галкін і Алла Пугачова
Максим Галкін і Алла Пугачова

Промоутер вважає, що Максим Галкін і співачка не розкривають всієї правди, щоб не втратити імідж гармонійної щасливої родини і, відповідно, великих заробітків. Інсайдер переконаний, що якщо люди приймуть зірок такими, якими вони є насправді, суспільству стане краще.

При цьому він зазначив, що будь-які зміни страшать. За словами джерела, дружина просить його не розповідати їй про те, що він знає. Після одкровень Олександра жінка не може дивитися телевізор і вірити в те, що там показують.

Нагадаємо, Максим Галкін і Алла Пугачова одружилися в 2011 році. Знайома пара була з 2001 року. У 2013 році у зіркового подружжя від сурогатної матері на світ з'явилися близнючки Ліза і Гаррі. А через чотири роки гуморист і співачка повінчалися.