Смерть колишнього чоловіка Алли Пугачової Олександра Стефановича прокоментувала Ольга Погодіна. Артистка зізналася, що в юності працювала з режисером.

Артистка і екс-обранець Примадонни були близькі в професійному плані. Зірка кіно вважає кончину Олександра Стефановича великою втратою.

Ольга Погодіна зазначила, що це жахлива новина. Звістка вибила актрису з колії, і вона розгубилася, не знаходячи слів.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

На її думку, наше життя стає біднішим без таких талановитих людей, як колишній чоловік Алли Пугачової. У знаменитості залишилися лише найсвітліші спогади про Олександра Стефановича.

Відзначимо, що екс-чоловік Примадонни не раз говорив в інтерв'ю, що саме він зробив з нікому не відомої Алли Пугачової королеву вітчизняної естради. Сама ж співачка до таких заяв ставилася з сарказмом. Вона відзначала, що і до шлюбу з режисером була вже популярна.

До того ж, артистка вважає, що саме Олександр Стефанович прославився на її імені. Алла Пугачова говорила про те, що спочатку екс-чоловік просив не згадувати його у зв'язку з Примадонною, але пізніше, коли вона стала мега-відома, погодився на те, щоб про нього говорили в пресі, саме як про колишнього чоловіка співачки.