Настя Каменських продемонструвала провокаційний знімок і розгнівала публіку.

На сторінці дружини Потапа в "Instagram" останнім часом з'являється все більше відвертих фотографій. Не зовсім зрозуміло, що означає такий посил артистки, але вже очевидно, що у багатьох фанатів він викликає лише осуд.

Сьогодні Настя Каменських опублікувала новий знімок, на якому вона зображена в одних лише трусах.

На свіжому фото 34-річна виконавиця позує біля вікна в світлі сонячних променів. Артистка одягнена в персикову білизну з білим мереживом, голі груди вона прикриває руками. Після побаченого користувачі мережі буквально накинулися на співачку з осудом.

Одним не сподобалося те, що зірка занадто оголюється і таким чином ганьбить себе, інші дорікнули Настю в наявності зайвих кілограмів, які не варто показувати публіці.

Фолловери написали:

"Треба поважати себе" (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – прима. ред.), "Дожилися...", "Вона ловить хайп і хейт але ганьба-ганьбою", "Навіщо так виставляйся!!", "Питання? Кому це треба бачити! А це треба бачити тільки Потапу!", "В одязі ти симпатичніша","Ці фото автоматично викликають огиду", "Вічно цей втягнутий живіт, все одно видно що у неї ляхи і боки повні".

Співачка залишила без уваги уїдливі коментарі – судячи з усього, її саму в собі все влаштовує.