Відома українська співачка, народна артистка, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", продюсер Наталія Могилевська поділилася постом у соціальній мережі. Вона показалася в новому образі і звернулася до українців.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Знаю з ким сьогодні буду спати після зйомок. Ну ладно, ні з "ким", а з "чим" мені привезли нову подушку від @Penelope.вона відрізняється від всіх інших тому що: а) тут є охолоджуючий гель. Дивно, правда, гель в подушці? Я думала це жарт, а ні, реальний гель. Рекомендую подивитися в моїх Stories, відразу зрозуміло буде. Б) Основа подушки – віскоеластік з "ефектом пам'яті". Цей матеріал є розробкою вчених NASA, він здатний повторювати контури шиї і голови, чим знімає навантаження з хребта", - підписала публікацію українська співачка.

Крім цього, Наталя розповіла про те, що подушка в її руках - дуже приємна.

"Мені звичайно було складно вимовити назву матеріалу (хто вже подивився сторіз), а ось полежати на цій подушці приємно, вже потестила. #Могилевська #відпочинок #сон #penelopeukraine", - прочекала Наталя.

Передплатники зірки на змусили себе чекати і залишили чимало відгуків.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

"Прочитала перше речення і прям вся така в передчутті інтриги .....а тут подушка а я чекала що буде чоловік ...але ні ...подушка, але подушка хороша !", "Мась, так захотілося на місце цієї подушки...", "Ухтишка", "докотилися наші зірки що подушки вже рекламують", - залишають відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що Наталя Могилевська звернулася до публіки з поддиркой.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталія Могилевська публічно привітала Влада Яму.
Також портал "Українці" писав, що Наталя Могилевська отримала порцію критики.