Українська реперша Алена Алена поділилася цікавим постом у соцмережі. Вона показалася у дворі в одному купальнику і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Олена Альона розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Коли відпустка коштує як новий айфон — я чую галас. А як відпочити дешево? Можна відпочивати так як на фото, або взяти квиток на літак з @aviasales_ua Як відпочити в місті, але як на морі Транспорт — під час домашьного відпочинку по місту пересуваємося виключно на рикші… імпровізованій рикші… По місту їздить мільйон кур'єрів, тому пропажу одного ніхто не помітить. Як варіант, можна підкупити його чайовими за доставку вашої краси на гідропарк. Житло — на відпочинку житлом виступає готель. Щоб створити атмосферу готелю у себе вдома не вистачає тільки наявності покоївки. Виходимо з ситуації: Вішаємо на двері табличку "Need Cleaning" і дзвонимо у двері сусідки з проханням навести порядок у вашій квартирі. Даємо їй 1 долар. Якщо буде обурюватися, вдаємо що не розуміємо її мови. Також можна удати, що телефонуєте адміністратору. Море та пісок — важливі елементи для того, щоб відчути відпочинок. Але у нас економпропозиція, беремо тільки пісок. Шукаємо найближчий дитячий майданчик. У найкрасивішому купальнику розкладаємо всі пляжні атрибути, роздаємо діткам шоколад і просимо імітувати звуки чайок. Звичайно, можна дотримуватися цих порад, відпочиваючи в місті, але можна скористатися способом про якій знають не всі — можна легко, зручно і головне дешево взяти квитки на літак з @aviasales_ua і прекрасно відпочити за кордоном", - підписала публікацію українська співачка.

Фото Алена Алена
Фото Алена Алена

Фолловери Олени на обділили увагою пост і ставили свої відгуки.

"Потужно", "Діти з майданчику чомусь порозбігались", "@s_sternenko Альона рекламує російську компанію, яка на свому російському сайті продає квитки до Криму.",- пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Олени Олени в Instagram
Коментарі на пост Олени Олени в Instagram

Коментарі на пост Олени Олени в Instagram
Коментарі на пост Олени Олени в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", співачка Олена Альона поділилася відвертим знімком.