Медики відправили тобі додому, поставивши діагноз "гастрит", який взагалі нічого спільного з його симптомами не мав, пише The Sun.

48-річний британський актор Тобі Кіркап, який багатьом запам'ятався за серіалами "Гострі кашкети" і "Ферма Еммердейл", помер влітку 2020 року від зупинки серця. Однак виявилося, що подробиці його смерті викликають підозри не тільки у його сім'ї, а й у фанатів.

Тобі Киркап
Тобі Киркап

Рік тому актор звернувся в лікарню з класичними скаргами — у нього боліло в грудях і в руках було дивне відчуття поколювання.

Після короткого обстеження, яке повинно було виявити у Тобі проблеми з серцем, лікарі поставили йому діагноз "гастрит" і відправили додому. Чоловік випив знеболююче і відразу ліг спати, але біль тихіше не ставала, зате почалася блювота. І через кілька годин після виписки актор помер від зупинки серця.

Після розтину експерт встановив, що Тобі Кіркап помер з природних причин. Чоловік хоч і займався спортом, віддаючи перевагу активному відпочинку – плаванню і лижам, але зловживав алкоголем і наркотиками.

Тобі Киркап
Тобі Киркап

Такі висновки чимало обурили родичів актора, адже для них було очевидним, що лікування Тобі йому зовсім не підходило і причиною смерті могла стати лікарська помилка.

Сім'я актора подала до суду, і на першому слуханні вже були встановлені нові деталі — про невірний діагноз. У світлі обставин, що відкрилися наступне слухання призначили вже на 30 вересня.