Успішна і популярна українська актриса, колишня героїня найромантичнішого реаліті-шоу "Холостячка" Ксенія Мішина поділилася постом у соціальній мережі. Вона написала про те, що у неї сталися глобальні зміни в особистому житті.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

"Сталося це раптово і назавжди. Розуміння того, що людина більше не повинна мати ніякого відношення до мого життя. Ми більше не пара, це моє остаточне рішення. Якби я писала книгу про цей рік свого життя, на неї б зняли драму. Я довго займаюся своїм духовним життям, працюю зі своїми емоціями, вчуся любити і приймати любов, вчуся радикального прощення цього світу, але сьогодні я зрозуміла, що зраджувати себе і свого сина я більше не можу. Це кінець. У мене є велике прохання до всіх моїх передплатників і всім взагалі: прошу поважати мій особистий простір, не ставити питань і не намагатися нічого випитувати і дізнаватися. Дайте мені можливість прожити це екологічно і підтримайте мене своєю тишею", - підписала публікацію знаменита українська актриса.

Варто відзначити, що Ксенія досить часто публікує пости такого характеру. Багато хто думає, що ця пов'язано з Олександром Еллертом. Цього разу знаменитість закрила коментарі, і ніхто не може запитати у неї, що ж насправді сталося. Але те, що вона написала, звучить досить серйозно.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що популярна українська актриса Ксенія Мішина розчулила публіку незвичайним знімком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Ксенія Мішина показала своєю новіше захоплення.

Також портал "Українці" писав, що чарівна Ксенія Мішина заговорила про великого.