Російська зірка скандальних шоу Рустам Солнцев нерідко знаходить і публікує найнесподіваніші фото знаменитостей. Цього разу йому вдалося здивувати всіх.

В особистому блозі зірки "Дому-2" в "Instagram" з'явилося архівне чорно-біле фото. На кадрі зображена жінка, неймовірно схожа на Аллу Пугачову. Знімок вийшов вкрай інтимним: світловолоса красуня з пишною шевелюрою одягнена лише в темну сорочку з поясом і шкіряними елементами.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Образ доповнений блискучим жакетом, а штани на дамі відсутні зовсім, оголюючи стрункі ноги.

"Соковито", – підписав Рустам Солнцев. Судячи з усього, він абсолютно впевнений, що на кадрі саме Примадонна. Він навіть відзначив офіційний акаунт Алли Борисівни на знімку. Сама знаменитість поки ніяк не прокоментувала ситуацію, але в коментарях розгорівся цілий скандал.

Багато користувачів підтримали Рустама. Вони відзначили, що на фотографії точно відображена Алла Пугачова, але знімок проявлений не зовсім якісно, через що і могли виникнути питання.

"Це Пугачова. Просто відфотошопили", "Вона. Молода і природна", "Борисівна", "Алла вогонь", "на фото Пугачова, просто намагалися проявити якісніше і намутили це", "Оригінал є в мережі", – вказали вони.

Інші ж зовсім не погодилися зі співрозмовниками. "Яка Пугачова! Рептилоїди повернулися", "Ви що, ніяка не Алла", "Навіщо чуже обличчя приробили"," У Алли ніс інший", "На Азізу схожа", "Ні, це не Пугачова", "І близько не Пугачова. Алла Борисівна ніколи так не одягалася", – обурилися коментатори.