Джоан Роулінг звинуватила троля за те, що той погрожував їй саморобною бомбою, і заявила, що їй були відправлені сотні погроз зґвалтувань і смерті від трансгендерних активістів.

Письменниця Джоан Роулінг висміяла троля за те, що той погрожував послати їй "саморобну бомбу" через її погляди на трансгендерних жінок.

Джоан Роулінг
Джоан Роулінг

Авторка Гаррі Поттера зробила знімок екрана з повідомленням з Twitter і поділилася ним зі своїми 14 мільйонами підписників у понеділок.

На ньому було написано: "Бажаю вам дуже красивої саморобної бомби в поштовій скриньці".

Твіт з погрозами Джоан Роулінг
Твіт з погрозами Джоан Роулінг

Підписавши коментар, Роулінг пожартувала: "Чесно кажучи, коли видавець не може звільнити, заарештувати або висадити жінку, а її слова тільки збільшили продажі її книг, насправді є тільки одне місце, куди можна піти".

Інший фанат запитав: "Це все ще через її коментарі щодо безпеки жінок у туалетах/роздягальнях, якщо чоловіки можуть використовувати їх, просто кажучи, що вони ідентифікують себе як жінку?"

55-річна письменниця відповіла: "Так, але тепер сотні транс-активістів погрожували мені побиттям, згвалтуванням, вбивством і підривом бомби. Я зрозуміла, що цей рух не представляє ніякого ризику для жінок".

Джоан Роулінг
Джоан Роулінг

У минулому році Роулінг звинуватили в трансфобії, коли вона відповіла на статтю з заголовком: "Думка: створення більш рівноправного світу після коронавірусу для людей, у яких менструація".

Вона написала в Твіттері: "Люди, у яких менструація". Я впевнена, що раніше для цих людей було якесь слово. Хто-небудь, допоможіть мені. Вумбен? Вимпунд? Вумуд?"

Її коментарі викликали широку негативну реакцію, в тому числі від зірок Гаррі Поттера Деніела Редкліффа, Емми Уотсон і Едді Редмейна.

Після короткого спілкування в Твіттері в понеділок Роулінг закінчила словами: "Тепер потрібно повернутися до своєї глави, але всім людям, які відправляють мені красиві, добрі, забавні повідомлення і підтримують, велике спасибі".