Популярна українська співачка Злата Огневич поділилася шикарним відеороликом у соцмережі. Вона заспівала відому пісню знаменитого українського колективу.

Відповідну публікацію Злата Огневич оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Музична прем’єра та сюрприз для кіноманів! Рада представити кліп та кавер на хіт гурту Океан Ельзи "Той день", які створювалися спеціально для фільму "Пульс" (@pulse.movie). Стрічка розповідає про українську спортсменку Оксану Ботурчук, якій доведеться боротися за свою мрію. Ця натхненна історія з’явиться в кінотеатрах 22 липня. І я хочу подарувати два квитки одному з вас. Для цього потрібно: — бути підписаним на мою сторінку та сторінку @pulse.movie; — у коментарях під дописом позначити друга, з яким ви підете в кіно на «Пульс»; — поділитися цим дописом у сторіз. Переможця я визначу за допомогою сервісу RANDOM.ORG й оголошу в день прем’єри стрічки — 22 липня. Насолоджуйтесь новим треком і нехай пощастить у конкурсі! #ZlataOgnevich #Пульс #ТойДень #ОкеанЕльзи", - підписала відеоролик українська зірка.

Численна публіка, яка підписана на станицю Злати, активно стежить за всіма публікаціями талановитої співачки. Вони не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під постом знаменитості.

Фото Злати Огневич
Фото Злати Огневич

"Клас! Вам личить ця пісня. І фільм мабуть чудовий вийшов", "Як класно вийшло а чи можна буде десь послухати просто кавер, щоб не перебивалось фразами із фільму?", "Вау! Супер! Все ж у вашому виконанні, Злата, така музика звучить особливо круто", " Ніжністю лунає пісня, Мов струмок дзвінкий в горах! Так полонити вона душу, Мов добро в чарівних снах!!!", "Дуже потужно! Ваш голос-шалена зброя!",- залишили коментарі користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram