Відома виконавиця і телеведуча Регіна Тодоренко поділилася теплими кадрами в соцмережі. Вона показалася зі своїм чоловіком і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Регіна Тодоренко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Час лицарів пройшойв Настав час справжніх чоловіків, які при всій своїй силі і мужності не бояться бути м'якими, ніжними, люблячими, які не бояться зробити свою жінку щасливою, які вміють говорити: "я тебе ЛЮБЛЮ", які не вважають турботу про дітей проявом слабкості, які ламають сексистські стереотипи і не використовують вираз «не чоловіча це справа», для яких будь-яка справа може бути як чоловічим, так і жіночим, які можуть собі дозволити бути суперфахівцем у своїй професії і одночасно приголомшливим чоловіком і батьком, які невпинно і безперервно розвиваються", - підписала публікацію українська співачка.

Крім цього, Регіна написала про те, що отримала те, про що завжди мріяла.

"Думаю, ти розумієш, що все це про тебе, мій рідний, мій глибокий, мій сильний чоловік. Я щаслива, що зустріла тебе, @vladtopalovofficial. Ти виконуєш мої мрії, наповнюєш моє життя найрідкіснішими яскравими фарбами. Здавалося б, чим можна здивувати мандрівника з досвідом???? "Вона вже весь світ облетіла", — а ось і ні!!! Моя давня мрія - подорож до Нью-Йорка, де я ще ніколи не була. Чи Могла я собі уявити, що, колись давно, заповнюючи список бажань в щоденнику і чиркаючи ручкою по листку назву "New York", ВЛАД ТОПАЛОВ, кумир мільйонів, стане моїм чоловіком і подарує подорож в місто мрії?????!!!!!", - поділилася артистка.

Регіна Тодоренко, фото: instagram.com/reginatodorenko
Регіна Тодоренко, фото: instagram.com/reginatodorenko

Нагадаємо, що Регіна Тодоренко похвалилася своїми досягненнями.