Українська телезірка, відома, як "Паломниця" Оксана Марченко поділилася постом у соціальній мережі. Вона повідомила про те, що вже знято другий сезон її нового проекту.

Відповідну публікацію Оксана Марченко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Друзі, ми все життя паломники, все життя ми перебуваємо в пошуку істини, любові, осяяння, щастя, натхнення, відкриттів! І все це можна знайти, головне - не припиняти цей пошук. Мені дуже приємно, що ви відвідуєте Святі місця #Последампаломніци, з багатьма з вас ми зустрічаємося вже в нових монастирях, які мені вдалося відвідати в рамках зйомок 2 сезону "Паломниці". Так що стежте за анонсами в моїх соціальних мережах. # ОксанаМарченко #паломниця #делітесьдобром", - підписала фотографії українська телезірка.

Численна аудиторія, яка стежить за життям Оксани, досягла позначки в 310 тисяч чоловік. Вони активно коментують кожен пост дружини Віктора Медведчука, залишаючи чимало відгуків під кожним з них.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

"Ви неймовірна", "яка ви неймовірно красива я теж йду слідами Паломниці і після фільмів відвідала кілька монастирів, про які раніше не знала з нетерпінням чекаю другий сезон", "як же нечисть біситися коли хтось робить подібні проекти, фільми. Від чистого серця, без корисливих намірів, просто тому що відчуває в цьому свою маленьку місію перед Богом. Спасибі Вам, всього Вам самого світлого і доброго від Господа.", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Як раніше повідомляв портал " Українці", Оксана Марченко показала, як вона займається спортом.

Нагадаємо, що Оксана Марченко повідомила, що в будинок її мами прийшли з обшуком.