Колишній народний депутат України, доктор наук, ректор університету культури Михайло Поплавський поділився шикарним відеороликом в соціальній мережі. Він зробив пропозицію молодим українцям, від якого важко відмовитися.

Відповідну публікацію Михайло Поплавський розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"Успішний СТАРТ на @fgritb_official Подай заявки на три бізнес-спеціальності: 241 Готельно-ресторанна справа 242 Туризм 028 Менеджмент готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. На тебе чекає: Поєднання теорії з практикою Навчання в інноваційних лабораторіях Майстер-класи від професіоналів індустрії Практика та стажування у престижних ресторанах, готелях, туристичних фірмах Незабутні студентські роки!СЬОГОДНІ АБІТУРІЄНТ - ЗАВТРА БІЗНЕСМЕН! Вступай до КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ КУЛЬТУРИ! ПІДПИСУЙСЯ та пиши у direct @fgritb_official Залишились запитання? телефонуй: +380 (67) 314 58 77 +380 (96) 989 88 92 #поплавський #кнукім #кук #бізнес #вступ2021 #абітурієнт #абітурієнт2021 #універстеткультури #digital #туризм #ресторан #hotel #університет_майбутнього #фгрітб #грс #бюджет #контракт #poplavskiy", - підписав відеоролик український артист.

Фото Михайла Поплавського
Фото Михайла Поплавського

Численні Передплатники Михайла не змусили себе довго чекати і почали коментувати пост ректора.

"КУК це КРОК в МАЙБУТНЄ", "це можливість стати успішним", "Крок в майбутнє", "Бажаю успіхів всім абітурієнтам і студентам", "Найкращий університет", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Михайло Поплавський показав свою чарівну команду.