Фірмовий шпагат балерини вже нікого не дивує, а ось різноманіття костюмів для його зйомки все ще викликає деякі питання. Балерина опублікувала нові кадри.

Зараз Анастасія Волочкова насолоджується морем і сонцем, але про свій популярний особистий блог не забуває. Напередодні знаменитість знову показала, на що вона здатна. В "Instagram" Діви з'явилося відео. На кадрах балерина стоїть на сходах, що ведуть до басейну. Позаду неї тільки море і гори.

Зірка одягалася в сяючий бежевий купальник, який користувачі тут же прозвали "голим". Не обійшлося і без високих каблуків: на ногах Анастасії надіті золоті босоніжки на платформі. На уповільненому відео Діва задирає ногу вгору, демонструючи фірмовий шпагат в повітрі. Вона поцікавилася у шанувальників, чи вважають вони її стрункою.

Однак замість конкретних відповідей на питання Анастасія Волочкова отримала сотні негативних коментарів. Вся справа в тому, що користувачам не сподобалася ні зайва химерність ролика, ні одяг артистки, ні черговий шпагат у стрічці.

Багато хто попросив балерину припинити знімати подібний контент оголеною, так як їм нібито не зовсім приємно дивитися на деякі частини її тіла.

"Господи, та скільки можна ноги задирати, все вже бачили", "Припиніть рогатку показувати", "Зовсім з глузду з'їхала" ,"Взуття жахливе, вас псує", "Плечі покруче чоловічих", "Навіщо з цими прасками на ногах", "Кайфує від негативних коментарів, просто фрік", "Як же Насті не хочеться старіти і ставати нецікавою", "Вона щось ще вміє?", "Як же набридло", – обурилися користувачі.