Співачка Анастасія Приходько і блогер Олег Машуковський посварились у соціальних мережах. Артистка назвала блогера «безкорисним», а той у відповідь обізвав її «старою бабцею». До конфлікту поколінь долучились й інші артисти.

Днями на своїй сторінці у соцмережах зіркова експертка Анастасія Приходько виклала сторіс, у якому запитала підписників, чи можна порівнювати легендарних особистостей із сучасними блогерами та тіктокерами. На такі роздуми одразу відреагував блогер Олег Машуковський.

Інстаграм Анастасії Приходько
Інстаграм Анастасії Приходько

«Не красиво і не правильно осуджувати людей! У кожного покоління свої кумири, свої плюси та мінуси. Якщо ви залишились у 18-му столітті – це не означає, що вам можна осуджувати і знецінювати труд інших, – коментує блогер Олег Машуковський світлину Анастасії Приходько. – У вашого покоління були одні кумири, у нашого – інші. З цим треба змиритись. Ви вже не такі популярні, як колись, і не такі молоді, а нове покоління ділиться своєю творчістю і цьому є місце».

Інстаграм Анастасії Приходько
Інстаграм Анастасії Приходько

Крім того, блогер зазначив, що відреагував на слова співачки лише тому, що побачив в них дискримінацію і ущемлення прав молодих талантів. А вже після такого коментаря Анастасія Приходько записала своє звернення до Машуковського, де дала пораду закрити свою сторінку, адже вважає блогера і його меседжі безкорисними.

«Закрий свою сторінку, адже ти нічого не несеш! Ти просто сіра маса, яка в ефірі стриже волосся, відкриває чайники і кривляється на камеру під дурнувату музику, – поділилась своєю думкою зірка. І додала – І, так, мені не подобаються нафарбовані чоловіки, коли вони роблять манікюр червоного або чорного кольору, не подобаються жіночі сережки в їхніх вухах».

Інстаграм Олега Машуковського
Інстаграм Олега Машуковського

Пізніше до сварки долучились інші судді шоу «Співають всі!» каналу «Україна» екстрасенс Макс Гордєєв, який підтримав Анастасію, та ведучий і діджей Слава Дьомін, який теж назвав її «бабцею» через те, що вона не хоче приймати «новий світ».

Інстаграм Олега Машуковського
Інстаграм Олега Машуковського

«До чого доводить ТікТок – чоловіки нападають на жінок. Тепер Слава Дьомін розповідає, що я стара бабка – це дуже смішно! Я так розумію, що між собою з’ясовувати стосунки вам не цікаво – з нафарбованим чоловіком – не воно, тож ви вирішили прикопатись до нормальної людини і це з урахуванням того, що від початку я не згадувала нікого з тіктокерів. Я просто написала: «Жах», бо як можна порівняти легендарних чоловіків з сучасними героями – це небо і земля!» – прокоментувала співачка у своєму Інстаграм.

Інстаграм Олега Машуковського
Інстаграм Олега Машуковського

Після чого Приходько пообіцяла особисто приїхати до будинку блогера і висловити свою думку про нього. Під цим постом Олег Машуковський залишив коментар: «Чекаємо». Тож, чекаємо розв’язку історії.