Анастасія Волочкова насолоджується своїми "канікулами" в Греції і активно публікує знімки. Однак не всім вони припадають до душі.

На цей раз балерина опублікувала фотографію на траві. На кадрі вона лежить в яскравих сланцях і темних окулярах, а її оголене тіло прикриває тонкою бавовняною хусткою в кольорах.

На тлі можна побачити гори, море і багато рослинності. Артистка розповіла, що це був прекрасний початок дня.

Однак шанувальники зовсім не поділяють її захоплення. Багато пожартували про те, що давно не було фірмового шпага. Інших же обурив той факт, що знаменитість лежить на траві, хоча в таких місцях по газонах не можна навіть ходити. Висловилися підписники і на тему одягу артистки. Їм не сподобався той факт, що вона знімається оголеною і прикривається лише невеликим шматком тканини.

"Якщо вас тримають в заручниках, зробіть шпагат. Щось дуже все підозріло", "Господи, скільки можна то голяком", "А де труси знову?", "До чого ці ноги напоказ?", "Готель взагалі без нагляду. Нікому зауваження зробити?", "Самотність", завжди гола і одна", – писали вони.

Знайшлися і ті, хто заступилися за Анастасію Волочкову. Вони відзначили, що артистка чудово виглядає. "Шикарні ноги!", "Ви дуже покращали", "Так прекрасна", "Просто чудова жінка", "Яка ж фігура, просто шик", – захопилися віддані шанувальники.