Зараз артист ненадовго залишив дітей у Греції. Там спадкоємці відпочивають від суєти і готуються до нового навчального року. Однак виконавець поки полетів до Нью-Йорка, де активно працює і розважається.

У США Філіп знайшов пригоди, які налякали не тільки його, але і шанувальників.

В особистому блозі Філіпа Кіркорова з'явилося відео. На кадрах щасливий артист, одягнений за останньою модою, веселиться в центрі міста. Виконавець показав ситуацію, яка сталася на площі.

На кадрах він насолоджується видом напівоголених дам з пір'ям і показує все, що відбувається підписникам. Однак в якийсь момент вся обстановка змінюється.

Відомий скандаліст і матюкальник тільки відвернувся і відволікся, як на нього напав гігантський пітон. Величезна біла змія настільки налякала виконавця, що він почав кричати. Нічого подібного він не очікував. Виявилося, що "атака" – підступи одного з вуличних аніматорів. Чоловік гуляв вулицями міста і пропонував перехожим сфотографуватися зі змією.

Шанувальники від душі посміялися на реакцією Філіпа Кіркорова і поспівчували йому.

"Я б помер", "Кайфує зірка, неможливо не посміхатися", "Здорово і страшно одночасно! Не бійтеся, і не таких змій переступали", "Реакція може і жива, але ця змія жесть", "Вічно Філіпа лякають", "Жах який, так співчуваю", "Кошмар! Ми з Вами", - писали користувачі.