Дочка Олі Полякової йде по стопах матері і продовжує розпалювати скандали в соціальній мережі Instagram. Нещодавно весь інтернет обговорював перший концерт зіркової дитини.

Все б нічого, якби Маша Полякова не матюкалася голосно в мікрофон під радісні оплески своєї мами. Після цього українці здивувалися не тільки такій поведінці дитини, а й заохоченню з боку матері.

І нещодавно Оля Полякова написала великий пост в Instagram, де похвалила свою дочку за сміливість і бунт.

"В 15 рано, в 50 пізно... А коли не рано і не пізно? Коли можна бути самим собою?" Спасибі, Маша, @mashapolyakova, що не боїшся. Пробувати, помилятися, сперечатися, доводити, бунтарить. Задавати питання, які можуть зустріти неприйняття. Ейджизм і сексизм це якраз про страх. Страх бути засудженим, засудженим, страх заявити про себе, бути собою таким, яким ти є, залежати від чужої думки, від чужих оцінок. Колись я перестала боятися бути смішною. Це принесло мені удачу. Зараз я вчуся бути відкритою. Любити себе, свій вік, своє тіло, свої думки і почуття. Любити людей такими, якими вони є, не вимагаючи від них відповідати моїм очікуванням. Вчуся бути, а не здаватися. І я не боюся, що це комусь не сподобається. Можливо, це і змушує мене працювати над собою, бути повною ідей, планів, енергії, пристрасті і любові. Чого і Вам бажаю!" – написала Оля Полякова.

пост Олі Полякової
пост Олі Полякової

Насамперед, українці звернули увагу на фото дочки Олі, яке вона розмістила. Багато користувачів помітили неприродні груди Маші Полякової.

"Ой який стрьомний силікон 🥴 поганий ракурс для фото", – пише viktoriyelle.

"Невже у Маші були такі некрасиві груди, що потрібно було ставити силікон, невдала форма. У цьому віці свої груди завжди красиві, юність не повернеш і тим більше не заміниш силіконом. З приводу матів, якщо Оля вважає що це норма для підлітка, мені дивно... Можна висловлювати свої кращі сторони а можна гірші...", – впевнена justtravel_shop.

"Фігура реально шикарна!!!!!! Але груди робив рукожопий хірург (((", – вважає tigritsa1966.

коментарі під постом Олі Полякової
коментарі під постом Олі Полякової

коментарі під постом Олі Полякової
коментарі під постом Олі Полякової