В середині 90-х в рідному Сочі співак-початківець Стас Михайлов закохався в поетесу Інну Горб. Зіграли весілля, народився син Микита. До слова, зараз він будує військову кар'єру. Хлопчик був зовсім крихіткою, коли важко захворів.

- Ми могли втратити його... - зітхає Михайлов. - Він перестав їсти і пити. Тільки через крапельницю. Микиті було дуже погано - він навіть голови не піднімав від подушки. Як зараз пам'ятаю, в неділю я повіз сина не до лікарів в лікарню, а до церкви. І після причастя сталося справжнє диво - Микита попросив пити! А потім дуже швидко пішов на поправку. Бог врятував мого сина, і це було головне диво мого життя!

сім'я Стаса Михайлова
сім'я Стаса Михайлова

Коли Стас зібрався до Москви, дружина відмовилася їхати з ним. Він поїхав один, без гроша в кишені. Після розлучення Інна шантажувала Михайлова дитиною. Казала: "Ти не побачиш сина, поки не даси мені грошей". Він дуже переживав.

- Стас не любить про це розповідати. Але всі перипетії його особистого життя відображені в його піснях, - зі знанням справи розповів директор пітерської компанії "Артист" Олександр Саксонов. - Після розриву з Горб у нього з'явилася композиція "Ну ось і все", де були такі красномовні слова: "Я міг би все тобі пробачити, але не зраду і брехню". А коли він пережив цей розрив і все усвідомив, написав "Жінка-обман", в якій з сарказмом підвів підсумок їх відносинам: "Ні зла, ні добра ти так і не створила. / І йшла до грошей ти, свій задерши ніс".

У 2005-му цивільна дружина Михайлова-бек - вокалістка Наталія Зотова-народила від Стаса дочку Дарину. Але співак кинув Зотову, як тільки дізнався, що та залетіла. Мільйонер ні копійки не послав ні колишній коханій, ні своїй дитині. І тільки коли дівчинка пішла в школу, став з нею спілкуватися. Провину перед Дашею намагається спокутувати тепер дорогущими подарунками.

сім'я Стаса Михайлова
сім'я Стаса Михайлова

Нинішня дружина до нього була одружена з футболістом Андрієм Канчельскісом і народила від нього двох дітей. Ясна річ, у великому достатку: півзахисник виступав за Британські клуби «Манчестер Юнайтед», «Глазго Ренджерс», «Евертон», «Манчестер Сіті» і «Саутгемптон».

Але коли кар'єра Андрія пішла під укіс, володарка титулу "Міс Кіровоград - 89" Інна Канчельскіс стала навідуватися до родичів в Росію. Одного разу в ресторані зіткнулася поглядом з карооким Стасом.

Заради нового кавалера красуня перебралася в однушку, стала сама мити підлоги, готувати і прати. Саме поруч з нею Михайлов знайшов неймовірну популярність. У серпні 2011-го, через два роки після народження дочки Іванни, вони зіграли весілля.

У Chateau d'esclimont, замок XVI століття в долині Еклімо, що в 60 кілометрах на південь від Парижа, приїхали тільки найближчі. Святковий феєрверк гримав аж до самого Версаля. А через рік народилася друга дочка - Марія.