61-річний актор Дмитро Харатьян неприємно здивував шанувальників під час свого інтерв'ю. Відео, на якому «гардемарина» просто не впізнати, стало приводом запідозрити у артиста серйозну хворобу.

Турбуватися за Дмитра Харатьяна фанати стали після появи на офіційній сторінці Світлани Дружиніної в «Instagram» фрагмента інтерв'ю зі знімального майданчика пригодницького фільму «Гардемарини 1787. Війна».

На опублікованих кадрах головний "гардемарин" вихваляє улюбленого режисера, називаючи Дружиніну по-справжньому великою. Що ж стосується власної величі, то тут Харатьян явно вирішив скромничати.

Дмитро Харатьян
Дмитро Харатьян

"У завершальні дні зйомок наш кутюр'є ігор Дадіані записав кілька бліц-інтерв'ю з артистами нашого фільму «Гардемарини 1787. Війна». Залишу на сторінці на пам'ять", - написала Дружиніна на своїй сторінці в "Instagram".

Здавалося б, свіжа інформація зі зйомок продовження культової картини повинна була стати для шанувальників справжнісіньким подарунком, але зацікавило народ не тільки це, а ще й плачевний, на їхню думку, стан виконавця головної ролі.

Опухле обличчя Дмитра Харатьяна з червоними очима навело користувачів на думку про страшну хворобу, яку нестаріючий красень міг підхопити всупереч всім заходам безпеки, що дотримувалися командою Світлани Дружиніної.

Мало хто очікував побачити Харатьяна в настільки непривабливому і явно пом'ятому вигляді, тому в коментарях до публікації режисера стали з'являтися повідомлення від стурбованих шанувальників.

"Що з очима Дмитра? Він не хворий?" – висловився один з фанатів Харатьяна.