Оля Полякова після недавніх скандалів, пов'язаних з дочкою Машею, вирішила відвернути увагу фанатів смачною їжею.

Як писали Українці раніше, дочка Олі Полякової дала свій перший концерт, на якому голосно матюкалася в мікрофон на очах захопленої мами. Ця витівка викликала масовий осуд і обурення українців.

Після цього Оля і Маша написали кілька постів в Instagram, в яких спробували виправдатися і пояснити дивну поведінку підлітка і її матері.

Зараз, мабуть, зірка української естради вирішила переключити увагу зі скандалів на більш смачну тему і анонсувала кулінарне шоу на своїй сторінці.

"Дорогі мої! Як і обіцяла в сторіз, сьогодні вас чекає кулінарний ефір 👩 🍳 ми з @belonika в прямому ефірі будемо готувати чіабатту, житній хліб і вареники з вишнею!" – написала Оля Полякова.

пост в Instagram Олі Полякової
пост в Instagram Олі Полякової

Користувачі підтримали ініціативу Полякової і відразу подякували за те, що фото не голе.

"Респект за те що одяглася😂", "Краще не треба, готує так не акуратно, хаотично, не естетично", "Оленька одяглася і відразу коменти пішли тільки адекватні і приємні 🙂 виходить що показуєте то і отримуєте", "Шикарна жінка, ще й кулінар", "Чекаємо, як завжди, "Справжню, нормальну "дівчину Олю, а не мажорних відфільтрованих ляльок", – відзначили шанувальники Олі Полякової