Останнім часом королівська сім'я все частіше виявляється втягнутою в скандали. Тепер на екранах з'явився новий серіал.

На одному з каналів почалася трансляція нового серіалу "Принц". Головним героєм стрічки став спадкоємець престолу, син Кейт Міддлтон і принца Вільяма.

У серіях зачіпають не тільки хлопчика, але і його батьків. Однак найбільше сценаристи обурили публіку тим, що висміюють восьмирічну дитину.

Кейт Міддлтон із улюбленцем. Фото: Hello.ru
Кейт Міддлтон із улюбленцем. Фото: Hello.ru

На подив багатьох, нове телешоу не підтримав і автор останньої біографії принца Гаррі і Меган Маркл, Омід Скоубі. Журналіст подивився трейлер і обурився. Він зазначив, що королівську сім'ю намагаються принизити і обсміяти постійно, але вплітати в ці інтриги маленького хлопчика – неприпустимо. Скоубі підкреслив, що розуміє: його думку не підтримає більшість.

Однак він виявився неправий. Обурені жорстоким сценарієм користувачі "Твіттера" один за іншим почали висловлюватися і вставати грудьми за маленького принца Джоржа. Вони відзначили, що дитину варто було б залишити в спокої, незалежно від діяльності родичів.

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон

"Жахливо, неприпустимо", "Хто взагалі це придумав? Перейшли всі межі", "Це жахливо! Він не вибирав, в якій родині народитися", "Чому завжди діти в центрі? Ніхто не стежить", "Треба закрити шоу", "Це неприйнятно!" – обурилися коментатори.

Журналіст опублікував цитати у своєму акаунті в соцмережі.