Скандальна українська співачка Оля Полякова поділилася цікавим постом у соціальній мережі. Вона показалася в одному купальнику на відпочинку.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"В 15 рано, в 50 пізно... А коли не рано і не пізно? Коли можна бути самим собою?"Ейджизм і сексизм це якраз про страх. Страх бути засудженим, засудженим, страх заявити про себе, бути собою таким, яким ти є, залежати від чужої думки, від чужих оцінок. Колись я перестала боятися бути смішною. Це принесло мені удачу. Зараз я вчуся бути відкритою. Любити себе, свій вік, своє тіло, свої думки і почуття. Любити людей такими, якими вони є, не вимагаючи від них відповідати моїм очікуванням. Вчуся бути, а не здаватися. І я не боюся, що це комусь не сподобається. Можливо, це і змушує мене працювати над собою, бути повною ідей, планів, енергії, пристрасті і любові. Чого і Вам бажаю! ps! Пост не про Машу , пост про нас дорослих, які бояться всього на світі)", - підписала публікацію українська зірка.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку Олі Полякової, щодня чекає нових постів від своєї улюблениці. Фанати не забули про себе нагадати і ставили чимало відгуків під постом артистки.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

"Ой який стрьомний силікон поганий ракурс для фото !", "Ціную свій час віддаляюся від Полякової з її сторінки ,як то я була іншої думки , а на таких як ми вони заробляють не погані гроші.….Розчарували як то так", " не ужели у Маші була така не красива груди, що потрібно було ставити силікон, не вдала форма. У цьому віці своя груди завжди красива, юність не повернеш і тим більше не заміниш силіконом. З приводу матів, якщо Оля вважає що це норма для підлітка, мені дивно..... Можна висловлювати свої кращі сторони а можна гірші....",- залишають коментарі користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Полякова запросила українців на свій концерт на автостоянці.