Продюсер і художник Аліна Редель – нерозлучна подруга Алли Пугачової, з якою вони не тільки знайомі не один десяток років, але і живуть по сусідству.

І, звичайно, співачка була першим гостем, якого Редель запросила на розкішне застілля з нагоди Міжнародного дня дружби.

Цей день був затверджений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН 3 травня 2011 року для визнання актуальності і важливості дружби як прояву благородного почуття, спільного для всіх людей.

Тому за столом в особняку Аліни Редель зібралися найулюбленіші і давно стали рідними друзі – кутюр'є Валентин Юдашкін з дружиною Мариною, співоча пара Юлії проскурякової та Ігоря Ніколаєва, продюсер Олександр Достман з дружиною Ідою... Почесне ж місце посіла Алла Пугачова зі своїм п'ятим чоловіком Максимом Галкіним.

пост в Instagram Аліни Редель
пост в Instagram Аліни Редель

Правда, співачку на фото можна впізнати не відразу – дивна спортивна олімпійка з лампасами, стакан поруч... І тільки по розпатланій перуці можна з упевненістю сказати, що це-Алла Борисівна.

Народу загальна фотографія з вечірки припала до душі. "Як приємно дивитися на такі компанії, інтелігентних, культурних, без пафосу людей! Які не танцюють на столі, чоловіки обіймають жінок, а не чоловіків, кажу чесно і щиро! Тут немає клоуна Баскова, Бузової, Кіркорова, начебто, немає! Щось мені здається ті, кого немає, стали жити не так, занадто солодко, не по совісті!" – пишуть люди в коментарях.