Ніна Федорова, здається, знає все про зірок шоу-бізнесу. Деякими секретами з життя сім'ї Джигарханян вона поділилася з усією громадськістю.

Минулого року не стало Армена Джигарханяна, а пристрасті навколо його сім'ї не згасають досі. Ніна Федорова згадала про Олену Джигарханян, єдину дочку артиста, яка пішла з життя вже більше 30 років тому.

Виявилося, що нічого хорошого про спадкоємицю актора вона розповісти не змогла. "Противна дівчина. Їй від нього тільки гроші потрібні були", - висловилася вона.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

Олена в молодості працювала в театрі, куди її влаштував її батько. Але до справи вона ставилася дуже не серйозно – часто або спізнювалася на вистави, або не приходила взагалі.

Також Ніна Федорова пройшлася і по особистому життю дівчини. Вона згадала, що Олена ще в школі зустрічалася з одруженим чоловіком, від якого "залетіла", після чого їй довелося робити аборт. Обранець вирішив не йти з сім'ї і не захотів виховувати позашлюбну дитину.

Пізніше дочка Джигарханяна почала проявляти симпатію до Олександра Лазарєва – одного з найвідоміших радянських артистів. Актор же залишився вірним своїй коханій дружині Світлані Немоляєвій.

Пізніше Олена знову закохалася в одруженого чоловіка і на одному з побачень в машині пара на смерть отруїлася чадним газом. За однією з версій, вони включили запалювання, щоб зігрітися, і заснули. Сумна подія сталася взимку 1987 року.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

Смерть дочки сильно змінила Армена Джигарханяна і підкосила його здоров'я. Він помітно посивів і постарів. Деякі з його оточення думали, що артист не переживе таку трагедію.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року у головного героя таких картин як "Здрастуйте, я ваша тітка" і "Місце зустрічі змінити не можна" зупинилося серце. Армена Борисовича поховали поруч з дочкою на Ваганьковському кладовищі.