Популярна українська співачка, чарівна актриса Аліна Гросу поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона постала перед публікою без макіяжу і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Аліна Гросу оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"У Норвегії з'явився новий закон: блогерів зобов'язують підписувати відретушовані фотографії в соціальних мережах — тепер їм потрібно буде позначати спеціальним маркуванням ті рекламні пости, в яких використаний фотошоп, змінені розміри і форма частин обличчя і тіла або Відредагована шкіра. Це ж стосується і масок в сторіс. Так уряд збирається боротися з нереалістичними стандартами краси. - Сказано в Інтернеті. Як вам такий закон? Чи згодні ви з ним? І як взагалі ставитеся до фотошопу? Як на мене, в цьому безумовно є сенс, так як підростаюче покоління і не тільки, надивившись постів з неправдиво "ідеальними" рисами/тілами, перестає любити і приймати себе справжнього, вірячи в ці ідеали. Всі ми-не досконалість. Тут вже я вирішила показати вам себе справжню", - підписала публікацію українська співачка.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Фолловери зірки не забули про себе нагадати і ставили чимало відгуків під знімком Аліни.

"Всі ми недосконалі... але індивідуальні і по своєму прекрасні Аліна і без макіяжу"," дуже красива і мила", - пишуть коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що Аліна Гросу розповіла про сімейно проблему.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Аліна Гросу зачарувала публіку шикарним тілом.