Успішна українська співачка, популярна і найбільш впізнавана артистка України, чарівна Надя Дорофєєва поділилася сумним постом у соціальній мережі. Вона повідомила, що її близький друг потрапив до лікарні.

Відповідну публікацію Надя Дорофєєва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Хлопці, мій попередній пост Instagram видалив за "порушення керівництва спільноти", тому ділюся актуальною інформацією в цьому: Женя все ще знаходиться в медикаментозній комі...вся команда, друзі, близькі і всі небайдужі люди тримаємо кулаки і віримо в краще !! Винного знайшли і впізнали, відео того, як все сталося, вже в мережі! Сподіваємося на краще! Потрібно довести справу до кінця! І давайте посилати найдобріші думки дружині, щоб він швидше поправився і відновився спасибі за величезну підтримку, Ви-сила!",- підписала пост українська зірка.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку зірки, не змусила себе довго чекати і почала коментувати публікацію артистки.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

"Жень, ти найсміливіший і мужній чоловік! Ти заступився на дівчинку ти впораєшся! Ми сильно чекаємо твого одужування", " історія дичавіла, як таких нелюдів земля носить... Женя, якнайшвидшого одужання", "дуже сумно на душі тримаємо кулачки за Женю", "молимося за Женю нехай одужує", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram

Нагадаємо, що Надя Дорофєєва показала, як пройшов масштабний концерт у Києві.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Надя Дорофєєва показала своє тіло.