Українська співачка, яка любила їздити на заробітки в Росії, раптово потрапила в скандал зі своїми свіжими фото.

У своєму пості в мережі Instagram Аліна Гросу похвалилася, що прекрасно провела час в дельфінарії і їй навіть вдалося поплавати з дельфінами.

"Це любов ❤ ️ 🔥 🌊 🐬 дякую за чудеса організатору цього дня! Дякую за неймовірні емоції улюбленим дельфінам. Ми з сім'єю щасливі до неможливості 😊 і хоч батьки з Мишкою вважали за краще тільки спостерігати, гладити дельфінів і дивитися вечірнє шоу - це найкращий початок татового дня народження ❤️❤️❤️ •багато з цих дельфінів врятовані, багато викуплені в Японії (в цій країні їдять цих ссавців), багато народилися прямо в Немо, а останній, буквально, 10 днів тому (дельфіни не розмножуються, якщо їм погано живеться). * Дельфіни виліковують від багатьох хвороб🙏 🐬 в Немо проводиться терапія для діток з ДЦП 🙏 * Я як і деякі була спочатку войовничо налаштована щодо дельфінаріїв і т.д. але побувавши і побачивши все своїми очима, розумію що була не права... чиста морська вода, 15кг свіжої риби на кожного, вітаміни, турбота, величезна територія...", – написала Аліна Гросу.

пост Аліни Гросу
пост Аліни Гросу

Мабуть, співачку не турбує, що розумні дельфіни живуть в неволі, де їх часто побоями привчають виконувати різні трюки і догоджати публіці. Адже жодна тварина за своїм бажанням не стала б розважати натовп живучи за гратами.

Про це шанувальники Аліни Гросу спробували їй нагадати в коментарях зазначивши, що подібна практика – жорстоке поводження з тваринами.

"Дельфіни насправді не люблять розважати глядачів, але змушені робити це за їжу і від самотності в неволі, де вони позбавлені сім'ї і спілкування з собі подібними, — говорить зоозахисник Арміне Арутюнян з Володимира. - Годування безпосередньо пов'язане з поданням: не виконаєш трюк — не виживеш", – написала koggy_a.

коментарі під постом Аліни Гросу
коментарі під постом Аліни Гросу

"Їм необхідно пропливати сотні кілометрів на день. А не сидіти в хлорованій воді", додала opalonka760.

На що співачка в досить зарозумілій манері зазначила, що фанатам мабуть видніше, як повинні жити дельфіни. Мовляв, ці задоволені життям – ситно їдять і живуть у чистій воді.

"Ну вам видніше, напевно) ці дельфіни дуже бідні, їдять по 15 кг свіжої риби щодня, вживають вітаміни підібрані окремо під кожного, живуть в ідеально чистій воді.. а не в забрудненій природі...", – написала співачка.

коментарі під постом Аліни Гросу
коментарі під постом Аліни Гросу