Складати рейтинги "краси" недоречно в 2021-му, вважає плюс-сайз-модель. І вже тим більше ставити її на останнє місце: "Сміюся, адже я до біса гаряча", пише Unilad.

Плюс-сайз-модель і бодіпозитивна блогерка Тесс Холлідей нещодавно дізналася дивовижну новину. Дівчина була "удостоєна" місця в рейтингу володарів кращих і гірших тіл для походу на пляж. Американка зайняла останнє місце і тепер в люті. І ні, не тому, що Тесс не згодна. Її дивує, що в 2021 році досі хтось робить топ-листи "краси".

Тесс Холлідей
Тесс Холлідей

"Лол, цього року я була визнана володаркою найгіршого пляжного тіла, і це виводить мене з себе. Адже зараз 2021 рік, а ми досі публікуємо погань на кшталт такої?! Ганебно, а ще я сміюся, адже я біса гаряча!", – написала Тесс Холлідей.

Дівчина зазначила, що світ йде назустріч бодіпозитиву і усвідомленому відношенню до свого тіла, але ЗМІ продовжують упиратися в нереалістичні стандарти краси і пропагувати токсичну культуру постійних дієт.

Тесс Холлідей
Тесс Холлідей

З приводу свого останнього місця Тесс тільки жартує, за себе їй зовсім не прикро. Тільки шкода жінок, які бачать подібне кожен день, а потім починають виснажувати себе в гонитві за "ідеальним" тілом.

Пік популярності Тесс Холлідей припав на 2018 рік. Тоді плюс-сайз-модель потрапила на обкладинку Cosmopolitan. Очікувано і на дівчину, і на сам журнал обрушилася хвиля критики, але, судячи з усього, красуня відмінно себе почуває і під атакою хейтерів. Фанатів теж вистачає-в "Instagram" на оновлення її сторінки підписано більше двох мільйонів людей!