Популярна українська зірка, чарівна і талановита співачка, успішна і неповторна Настя Каменських розчулила публіку теплими кадрами. Вона показала знімок з членами сім'ї і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Настя Каменскиз оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Я виросла в дуже добрій, турботливою, повноцінної і повної любові сім'ї! Сім'я для мене завжди стоятиме на першому місці а наші посмішки, подорожі та враження - найбільш незабутніми моментами в житті! Зараз буде дуже стандартно написано, але цінуйте, любіть і оберігайте один одного", - підписала публікацію успішна українська співачка.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку зірки, з особливим інтересом спостерігає за особистим життям Насті. Фолловери не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під знімком співачки.

Фото Потапа і Насті Каменських
Фото Потапа і Насті Каменських

"Мда.. сама виросла в повноцінній родині в любові і турботі, а Потапа повела з сім'ї і тепер його дитина не в повноцінної сім'ї і турботі. Є хороша прислів'я не руши там де ти не будував.", "Це дуже цінно і важливо коли є гідні приклади вирости в повноцінній родині, бачити нормальні здорові відносини між мамою і татом-це найкраще,що може бути для будь-якої людини", "Настя спасибі вам за те що транслюєте нам ваше тепло і любов .", "Дуже важливий пост, і правда сім'я найважливіше в житті і має бути на першому місці"," нормальний такий пузельник у Потапа", - залишають відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що Настя Каменських заінтригувала українців.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Настя Каменських отримала порцію критики у своїй адресі.