Співак і шоумен Діма Коляденко на знімальному майданчику розповів, чому колись дозволяв собі влаштовувати гучні сварки з Іриною Білик і в яких стосунках вони зі співачкою зараз.

Відомий співак і шоумен Діма Коляденко за лаштунками шоу зізнався – саме він був ініціатором усіх гучних сварок із Іриною Білик, але незважаючи на це, чоловік завжди знаходив спосіб помиритися зі своєю коханою.

«Якщо люди сваряться, значить вони люблять одне одного. У нас з Ірою були сварки раз на два тижні. То я викидав дивани, то різав картини, то заліплював її косметику, а потім вибачався, біг до найдорожчих магазинів столиці і купував найкращі речі. Ми жили по-італійськи – раділи, веселились, співали і лаялись! Я ревнував, тому що я така людина, міг ревнувати її навіть до стовпа», – розповів Діма Коляденко на зйомках.

Дмитро Коляденко
Дмитро Коляденко

За словами артиста – любов між ними була велика, доказом чого стала історія про першу близькість зіркої пари. Діма Коляденко зізнається – для того, щоб перейти до наступного етапу їхніх стосунків, йому довелось кілька разів навідатись до клініки.

«Ми вирішили, що якщо у нас любов, можна почекати і перевіритись. І мене її особистий водій відвіз у медичний центр, де я здав аналізи. Більше того, ми чекали результати 2 тижні. Уявляєте, наскільки все серйозно! Ми терпіли і нічого страшного. І заради кохання я готовий на все. Я просто не люблю презервативи, тому бережу себе і партнерку. Я люблю, щоб було з любов’ю і без будь-якої хімії. Але для цього потрібно здавати аналізи і чекати результати», – прокоментував Коляденко.

Зараз же у колишніх закоханих прекрасні стосунки. Артист запевняє – на зйомки шоу він приїхав з вечірки, де відпочивав в колі близьких друзів, серед яких і сама Ірина Білик:

«Сьогодні я можу сказати, що ми друзі, і мені так подобається, що ми дружимо. Я дарую Ірі подарунки, вона мені подарувала прекрасні парфуми. Це сталось уранці, і я так зрадів, що не потрібно заїжджати до магазину за новим парфумами – моя пташка вже подбала, щоб я пах на зйомках».