Популярна українська співачка, скандальна і епатажна виконавиця, відома, як "Королева ночі", знаменита Оля Полякова поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона показала свій новий вигляд і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Привіт, мої дорогі! Незвичайний буде цей пост.... ;) ‼ Як ви пам'ятаєте, 26-го жовтня в київському Палаці Спорту я востаннє представлю шоу "Королева ночі"! А вже зараз я готую нове шоу, нову програму, яка має поки ще робочу назву"доросла дівчинка"! ‼Це буде також видовищно, також голосно і масштабно і ми готуємо безліч режисерських рішень, які зроблять це шоу таким же успішним, як і "Королева ночі"!
Хіба може бути інакше? Звичайно ж, в цьому шоу знайдеться місце і нашим з вами улюбленим пісням. Ми знайдемо для них нове звучання і нові постановки. Буде, як завжди, гаряче і весело! Але без нових пісень нам не обійтися і зараз у мене до вас є незвичайне прохання. Швидше, навіть завдання ви часто пишіть мені про те, що хотіли б, щоб в моєму репертуарі з'явилися пісні в інших жанрах, в інших стилях і настрої. Я знаю, чого хочу я в своїй творчості, я знаю свій темперамент і завжди йду за своїми почуттями. Історії моїх пісень завжди відгукуються в мені. Вони здаються простими, але в них завжди можна дізнатися себе і історії про себе. Але іноді я ловлю себе на думці, що є теми, яких я поки ще не торкнулася і пісні, які мені здавалися або занадто сумними, або занадто пафосними або занадто серйозними. І тим частіше я звертаю увагу на коментарі, в яких ви хочете саме таких пісень", - підписала публікацію українська виконавиця.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Нагадаємо, що домашній вигляд Олі Полякової показав її з іншого боку.