Режисер "Вбити Білла" Квентін Тарантіно розповів, що первісна відсутність ентузіазму його матері з приводу його голлівудської кар'єри змусила його дотримуватися обіцянки ніколи не давати їй грошей після його успіху.

Знаменитий режисер Квентін Тарантіно розповів, що він в основному стримував свою обіцянку ніколи не давати своїй матері ні гроша, коли домігся успіху в Голлівуді.

Всесвітньо відомий режисер і письменник за ці роки зняв ряд культових класичних фільмів, в тому числі "Кримінальне чтиво", "Вбити Білла", "Одного разу в Голлівуді" і "Джанго звільнений".

Він також отримав кілька "Оскарів" за свою кар'єру, але нещодавно розповів, що його початкове захоплення світом кіно призвело до критики з боку його матері, яка була дуже саркастично налаштована з приводу його "невеликої письменницької кар'єри".

В результаті режисер підтвердив подкасту "Момент", що він в основному дотримав свою власну обіцянку ніколи не допомагати їй фінансово на тлі своїх успіхів.

Квентін Тарантіно
Квентін Тарантіно

Про інтерес до кіно Тарантіно сказав про своїх батьків: "вони сприйняли це як зухвалий акт повстання, коли я займався письменництвом замість свого шкільного навчання. Моїй мамі завжди було важко через мою нездатність до навчання".

Він додав: "[Моя мама] лаялася на мене через [написання сценаріїв]... а потім в середині своєї маленької тиради вона сказала: "О, і, до речі, ця маленька "письменницька кар'єра" з цитатами, висмоктаними з пальців. Маленька "письменницька кар'єра", це те, чим я займаюся? Це лайно закінчилося". Коли вона сказала це мені саркастично, я сказав: "Добре, леді, коли я стану успішним письменником, ви ніколи не отримаєте ні цента від мого успіху. Для вас не буде вдома. Для вас не буде відпустки, ні Кадилака для мами. Ти нічого не отримаєш"

На питання, чи дотримав він клятву не віддавати своїй матері ні гроша, Тарантіно відповів: "Так", перш ніж додати: "Я допоміг їй з податковою службою. Але ні будинку. Ні Кадилака, ні вілли".

Пізніше, коли було висловлено припущення, що його успіх міг бути обумовлений його прагненням довести неправоту своєї матері, Тарантіно відповів: "У ваших слів є наслідки, коли ви спілкуєтеся зі своїми дітьми".