Нещодавно Анастасія Волочкова повернулася з відпочинку і тепер активно демонструє шанувальникам, як вона повертається до роботи. Балерина зробила цікаву заяву.

Вона опублікувала знімок з балетного залу і зазначила, що щаслива, нарешті, дістатися до нього після відпочинку.

Вона підкреслила, що після моря повернення до занять дається їй нелегко. Однак діва переконалася, що її тіло "у формі". На кадрах Діва позує в світлому обтягуючому костюмі і на високих підборах.

Анастасія Волочкова розповіла, що 17 серпня відбудеться прем'єра її нового кліпу і альбому "Всесвіт". Вона зазначила, що чекає своїх друзів, яких покликала на важливий захід, а також буде рада бачити і журналістів. Балерина опублікувала афішу події.

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Однак шанувальникам було не до прем'єри. Вони, в черговий раз, жахнулися вибору одягу і взуття знаменитості.

"А де таке взуття продають? В магазині "інтим"?", "Так, викинь ти копитця ці! Ну, жесть! Взуття з 90-х", "Скільки можна носити ці протези? Зніми вже", "Потворне взуття", "Чому завжди ці надгробні плити на ногах?", "Жах яка", "Настя, ну, найміть стиліста", – обурилися користувачі.

Деяких все ж не збентежив образ Анастасії Волочкової. "Спасибі за мотивацію", "Як ви гарні, нікого не слухайте, чекаємо пісню", "Настя бомба", "Чудова", "Просто богиня", "Ви така шикарна жінка", "Королева", "Вогонь дама", – ахнули підписники.