Українська співачка, лауреат численних пісенних конкурсів, включаючи Гран-прі на Слов'янському базарі в 1998 році, Заслужена артистка України, Народна артистка України Катерина Бужинська поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона показала, як проводить свій день народження.

Відповідну публікацію Катерина Бужинська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Сьогодні-мій день, і я всіх вітаю з моїм Днем Народження! Дякую тим, хто поруч, спасибі тим, хто пам'ятає. Нехай кожен з вас буде щасливий і закоханий. Вмійте цінувати життя і насолоджуватися ним, вмійте залишатися щирими і добрими в будь-якій ситуації. Я стала ще на один рік мудріше, на один рік красивіше і на один рік щасливіше.Не можу не прищепити собі з цим святом. Бажаю собі продовжувати в тому ж самому дусі і окрилятися з кожним новим Днем Народження look @flirt_and_tan @ladybonda @id_woman_official #бужинська #бужинська #деньнародження #співачка #завждибудумолода #народнаартисткаукраїни #маматрехдетей", - підписала публікацію українська співачка.

Багатотисячна аудиторія, підписана на сторінку легендарної артистки, досягла позначки в 120 тисяч чоловік. Фолловери зірки не обділили увагою публікацію Катерини і ставили чимало відгуків під постом виконавиці.

Катерина Бужинська
Катерина Бужинська

"Вітаю, Катюша! Купайся в щастя, Тоні в коханні! Многая благая літа!", "Удачі та успіхів Катю", "любові вам у всіх сенсах цього слова і крилець", " Вітаємо красуню, талановиту співачку, гарну жінку, доброго друга, buzhynska Катрусю! ще більше емоцій, пісень, чудових концертів, гарних подорожей! Вітаємо", "З Днем народження Катерина Хай же щастя буде в домі і пісень багато, бо без пісні в Україні не буває свята", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Катерини Бужинської в Instagram
Коментарі на пост Катерини Бужинської в Instagram

Коментарі на пост Катерини Бужинської в Instagram
Коментарі на пост Катерини Бужинської в Instagram