Леся Нікітюк продовжує насолоджуватися морським відпочинком і дражнити українців прекрасними фотографіями.

Телеведуча не просто часто радує шанувальників свіжими знімками і відео, а буквально тримає в курсі всього, що відбувається навколо неї. Походи в ресторани, в салони краси – буквально кожен етап життя Леся Нікітюк викладає в Instagram, щоб викликати бурхливе обговорення фанатів.

Тому не дивно, що відпустка – дуже важлива подія в житті кожної людини – не могла пройти непоміченою для шанувальників грайливою телеведучої.

На свіжому фотознімку Леся постала перед шанувальниками трохи вдалині, в розкішному відкритому купальнику на чорно-білому знімку.

"Понеділок, це завжди ЧБ", – коротко підписала знімок Леся Нікітюк.

Але шанувальники Лесі не залишилися такими лаконічними. Багато хто не тільки розділив переконання улюбленої ведучої, а й побажали мати дітей від такої розкішної жінки.

"Та заберіть її хто-небудь від таких красот😂 тут починає вже жаба дав давити", "😍 😍 😍 хочу мати дітей, я тільки від тебе;)", "Краса неземна ❤️", "Згодна, іноді так буває😂 хочеться ще неділю продовжити", "Як приємно бачити натуральну красу👏👏👏", "🔥🔥🔥😍😍😍😍 шикарна самка!!!", "На русалку схожа️️", "Нє ... Ну Афродіта!! Мови нема)))", – писали захоплені користувачі.

коментарі до посту Лесі Нікітюк
коментарі до посту Лесі Нікітюк

Правда, деякі запідозрили, що чорно-білим фото Леся просто хоче приховати неголені ноги.

коментарі до посту Лесі Нікітюк
коментарі до посту Лесі Нікітюк