Успішна українська актриса, зірка серіалу "Свати", чарівна Анна Кошмал поділилася незвичайним постом в соцмережі, який посвітила містичному дню - п'ятниці 13-те. Вона показала себе без одягу, огорнувшись в ковдру, і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Анна Кошмал розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"П'ятниця 13? Мені трошки дісталося в цей фатальний день...) сподіваюся, ваша пройшла безболісно а ви вірите, що саме в цей день трапляються нещастя? photo @freedom_hall_kiev", - підписала знімок зірка.

Численні українці, підписані на сторінку популярної актриси, досягли позначки в 668 тисяч чоловік. Аудиторія не змушує про себе нагадувати і пише чимало відгуків під кожним постом.

Анна Кошмал
Анна Кошмал

"Ні, у мене зазвичай все добре в цей день, навіть краще звичайного"," це збіг обставин просто, але у мене одного разу в п'ятницю 13 було, я встала спросоння і настала коту на лапу він від переляку схопив мене за ногу і нігтем пропоров вену кровища фонтаном не зупинити Швидку викликали"," у мене останній рік був як п'ятниця 13", " ні! Був чудовий день! А вечір ще краще! Сходила на гастрольну виставу "вій"! Дуже тематичний вийшов вечір! ДО РЕЧІ, сиділа на 1 ряду, місце 13!", "Ні)))) Моя мама народилася в п'ятницю 13 ... Краща мама на світі !!!!!!",- залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Анни Кошмал в Instagram
Коментарі на пост Анни Кошмал в Instagram

Коментарі на пост Анни Кошмал в Instagram
Коментарі на пост Анни Кошмал в Instagram

Нагадаємо, що Анна Кошмал показала соковиті форми.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українці помітили великий живіт Анни Кошмал.