Актриса, посол доброї волі ООН у справах біженців Анджеліна Джолі завела спеціальну сторінку в Instagram, на якій вона планує розповідати про долі жителів Афганістану.

"Прямо зараз народ Афганістану втрачає можливість вільно спілкуватися в соціальних мережах і самовиражатися. Тому я прийшла в Instagram з метою поділитися їхніми історіями і голосами людей, які борються за свої основні права людини по всьому світу», — написала вона.

Анджеліна Джолі, фото: instagram.com/angelinajolie_offiicial
Анджеліна Джолі, фото: instagram.com/angelinajolie_offiicial

Актриса розмістила лист афганської дівчини-підлітка, яка розповідає, як змінилося її життя після приходу до влади руху «Талібан». Підліток вважає, що суспільство залякане новою владою, а права жителів порушуються.

На аккаунт Джолі в соціальній мережі підписалися вже 4 млн осіб.

15 серпня бойовики "Талібану" на тлі виведення американських військ захопили столицю Афганістану Кабул, під їх контролем опинилася вся країна. Вони збираються оголосити про створення ісламського емірату. Президент Афганістану Ашраф Гані і його соратники втекли з країни. За даними ООН, вже не менше 20 млн жителів Афганістану зіткнулися з гострою гуманітарною кризою — це більше половини населення країни.