Співачка і акторка GROSU відверто розповіла, яку вагу вважає для себе критичною та що допомагає їй тримати себе у формі.

На знімальному майданчику проєкту артистка зізналась, що колись мала проблеми з зайвою вагою, але це вже давно позаду.

«Був у мене такий період, коли я скинула критичні для себе 12 кілограмів! У мене не супер великий зріст – 167-168 см, тому ця вага була надто помітна. Але тоді я набрала ці кілограми не тому що багато їла, а через вік – це було у 17-18 років, мабуть, гормони. А у 19-20 років я різко схудла, не прикладаючи особливих зусиль», – зазначила співачка і акторка GROSU.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Зараз же дівчина може похизуватись чудовими формами, та запевняє – для підтримки фігури постійно слідкує за своїм харчуванням.

«Я швидко худну і швидко набираю зайві кілограми. За один тиждень спокійно можу скинути 3-4 кг і так само набрати, якщо постійно їм. Тому намагаюсь витримувати норму, – поділилась GROSU. – Для мене важливо вживати на день не більше ніж 1200 ккал, а якщо їм більше, то за деякий час розумію, що взагалі не можна вийти з будинку. Не те, що в купальнику, а й у звичайному одязі. А ще я «люблю» той момент, коли так гладшаєш, що навіть у зал соромно піти. У такому разі позбуваюсь кілограмів, а вже потім йду тренуватись».

А щоб такого не траплялось, артистка намагається правильно харчуватись із дотриманням норми 1200 калорій, не їсть після 19:00, а в тренажерному залі віддає перевагу кардіотренуванням.