Співачка Наталія Могилевська розповіла, які часи за 30 років Незалежності України вважає найзнаковішими і про що мріє для своєї країни.

Популярна співачка Наталія Могилевська у грандіозному шоу заспіває одразу два своїх хіта «Я завелась» і «Відірватись від землі». За лаштунками концерту артистка розповіла, над чим постійно працює для України та чого бажає їй.

«Я все роблю для того, щоб діти України були творчими і здобували освіту саме в моїх руках. А ще у мене є така мрія – я хочу, щоб Україна стала настільки щасливою, щоб ми змушені були змінити перші рядки гімну і співали: «Буде вічно жити, буде вічно сяяти та розквітати наша прекрасна і неймовірна Україна», – поділилась Наталія Могилевська на знімальному майданчику.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Крім того, зірка розповіла, які часи за 30 років незалежності нашої країни вважає найзнаковішими для себе:

«Мені здається, найкращими роками були 90-ті, вірніше кінець 90-х і початок 2000-х років. Адже на них припав розквіт українського шоу-бізнесу. Саме тоді вперше проходили величезні концерти, виходили мої перші альбоми, вперше приїжджали до нас західні зірки… Тобто було народження нової української хвилі і нового шоу-бізнесу, який ми творили власноруч».

Проте співачка впевнена, за всі ці 30 років вона зі своїми колегами по цеху зробили все, щоб українська пісня та культура ставали з кожним роком кращими, і сьогодні нам є чим пишатися.

«Український шоу-бізнес пережив кілька вибухів. Перші були в 90-х роках. Але тоді ми не знали технологій – робили все серцем. А сьогодні у нас ціла машина шоу-бізнесу – є біблії, технології, формати. Тому ця машина починає створювати величезну кількість артистів! І останні кілька років, після революції, безумовно найвибуховіші, тому що почало з’являтись багато україномовних артистів», – розповіла артистка за лаштунками.