Через три роки після смерті на могилі актриси Ніни Дорошиної так і не з'явилося пам'ятника.

Через три роки після похорону прийнято ставити пам'ятник. Вважається, що земля на могилі вже досить просіла, і монумент не буде пошкоджений перепадами грунту.

Зірку культової картини "Любов і голуби" Ніну Дорошину поховали якраз три роки. Але з тих пір на її могилі так і не з'явилося ні пам'ятника, ні огорожі. На похованні висить стара плівка і залишився з похорону дерев'яний хрест і табличка. Могила виглядає не те, щоб кинутою, а так, немов похорони пройшли тут зовсім недавно...

Ніна Дорошина
Ніна Дорошина

Варто відзначити, що дітей у Ніни Дорошиної немає. Чоловік теж помер ще раніше її. Своїми дітьми вона все життя вважала студентів "Щуки", в якій викладала більше 30 років.

Особисте життя Ніни Дорошиної була сповнена пристрастей і скандалів. Вона була дуже закохана в Олега Єфремова. Одного разу він запросив її в "Современник", там вони і зійшлися. Але режисер був одружений і виховував дочку. Тому роман був обговорюваним і непростим.

У той час в Дорошину був закоханий Олег Даль. На зло своєму коханцеві, що не бажає розлучатися, актриса вийшла заміж за шанувальника. Однак шлюб був недовгим.

Ніна Дорошина
Ніна Дорошина

Вийшовши заміж вдруге, в 50 років – за освітлювача з "Современника" Володимира Тишкова, Ніна Дорошина все ще не могла забути Олега Єфремова і до самих сивин зберігала його картку у себе вдома...

Незважаючи на свою хворобливу закоханість, яку Дорошина пронесла через все життя, вона прожила з чоловіком 20 років. Він помер раніше неї.

За чотири роки до Тишкова помер і Єфремов, який на смертному одрі просив покликати до нього Ніну Дорошину. Але вона була на гастролях...