Успішна українська співачка Алена Алена поділилася несподіваним постом у соціальній мережі. Вона заговорила про смерть і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Олена Альона оприлюднила на своїй сторінці в соцмережі.

"Ми всі помремо. Колись...Спочатку хочу розповісти, що я стала відомою у 27 років і на своєму першому сольнику мені виповнилося 28 (концерт випав на День народження). Тоді я зі сцени офіційно заявила, що покидаю клуб 27. Так, для мене це був найбільший страх, адже популярність прийшла супер-супер швидко і раптово. Тоді я думала, що можу стати потенційним членом клубу. Зараз мені вже 30, можна видихати Я дивлюся багато інтерв'ю сучасних артистів і розумію, що страх смерті є у достатньої кількості людей. Наприклад, про це нещодавно говорила @kazka.band на інтерв'ю у @mashaefrosinina. Якось слухаючи оточення і поєднуючи зі своїм життєвим досвідом, я прийняла, що смерть — неминуча штука. Рано чи пізно ми все одно помремо і тут вже ніяк соломи не підстелиш", - підписала публікацію українська співачка.

Крім цього, Олена вирішувала дати пораду своїм фоловерам.

"І крім прийняття цього факту, я зрозуміла, що зовсім не варто зациклюватися і згадувати про це більше ніж на 10 хвилин, а то можна себе конкретно накрутити та вже замислюватися про сенс життя та ін... Потрібно жити today з думками про tomorrow. Потрібно робити якомога більше правильних і добрих справ. Головна порада — зробіть все можливе, щоб не залишати цей світ з почуттям «бляха-муха, а це я зробити не встиг». Не чекайте, якщо знаєте, що є можливість не чекати. Ми ж зовсім не маємо уявлення, скільки у нас залишилося запасів цього «почекаю». Хтось може чекати 50 років, хтось може чекати 2 місяці, а у когось залишився тиждень...", - продовжила рэперша.

Фото Олени
Фото Олени