Успішна українська співачка, відома, як "Діва", чарівна і неповторна артистка Ані Лорак захопила публіку розкішним знімком в соціальній мережі. Вона показала себе у всій красі на великій сцені.

Відповідну публікацію Ані Лорак розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Вчора було чудове свято, присвячене творчості Діми Білана. Мені пощастило виконати неймовірну пісню "Стань для мене", яка цього разу звучала по-особливому зворушливо вітаю, @bilanofficial !@vvsokolov", - підписала публікацію українська виконавиця.

Багатомільйонні підписники відомої співачки, активно спостерігають за творчістю своєї улюблениці. Фанати не упускають можливості залишити свою думку по кожним постом зірки, і цей - не став винятком з правил.

Ані Лорак
Ані Лорак

"дуже подобається ваше виконання цієї пісні у вас шалено красивий образ!", "ви були неймовірною!", "Кароліна, пісня українською мовою вийде разом з альбомом? Ми з нетерпінням чекаємо пісня українською мовою та альбом!", "Ви прекрасні, з нетерпінням чекаю виходу дуету з Сергієм Лазарєвим", "вам так йде ця сукня вчора були просто королевою вечора", "дуже красива", - пишуть коментарі фанати Ані Лорак.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Нагадаємо, що Ані Лорак здивувала публіку несподіваним чином.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ані Лорак показала шикарну сукню.