Легендарна українська виконавиця, народна артистка України, композитор, успішна і незалежна Ірина Білик поділилася шикарним постом у соцмережі. Вона показала себе в нічній білизні, позуючи перед камерою в ліжку.

Відповідну публікацію Ірина Білик оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Коли я вчилася в школі, дуже не любила ніч, а тепер ніч це моє улюблене час доби!А ви що більше любите-день чи ніч? #иринабилык #деньилиночь", - підписала фотографії українська співачка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку Ірини, досягла позначки в 360 тисяч чоловік. Шанувальники вже багато стежать за творчістю зірки і її публікаціями в соцмережі. Вони не забули про себе нагадати і ставили чимало відгуків.

Ірина Білик
Ірина Білик

"Люблю будь-який час доби! Просто люблю жити!!!", "Спи собі сама...", "я люблю вечір). Улюблена моя співачка", "я теж люблю ніч..настільки.що не хочу засипати.", "Яка ви красиваяяяя більше люблю ніч...побродити по сплячому місту в світлі ліхтарів", "і моє теж, Ірочка!", "Шикарна!", "Ночі. Як творча людина ...час усамітнення, спокою, коли поринаєш у свій творчий світ", - залишають відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram
Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram

Нагадаємо, що Ірина Білик повідомила про свій виступ.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Ірина Білик привітала колишнього чоловіка.